Avatar uživatele
Rokio

Pozdravil mě chlap, který stál v hospodě 4. kategorie?

Muž řekl ahoj a koukal se mým směrem. Nikdo jiný tu nebyl. Tak jsem mu řekl dobrý den. Poté mi řekl také dobrý den.

Je ale možné, že zdravil někoho na dálku.

S chlapíkem jsem se dal do řeči a bavili jsme se o práci. Muže jsem nikdy předtím neviděl.

Zajímavá 0 před 673 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rrihamirek1

Tak je to spravne, pozdravit je slusnost, odpovedet povinnost. 😎

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Buďto jsi ho něčím zaujal, nebo opravdu zdravil někoho úplně jiného. Je to nějak podstatné?

Oproti tomu, co si tak jako asi celkově myslíš, tak to, že jsi pacient „s hlavou“, není vidět na tři poštovní míle. A někomu to je úplně jedno a vůbec to neřeší (třeba mně) a bude se s Tebou bavit úplně normálně. Není to tak, že bys byl „vyvrhel“, nebo něco podobného.

Neshazuj se pořád! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Byl slušně vychovaný. A co jcheš vědět? To jsi nám zapomněl sdělit. Zajímavé je, že ve Znojmě máte ještě stále označené kategorie jednotlivých restaurací. Ve zdytku republiky to už bylo před léty zrušeno.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

No a co?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

A co když ten chlap byl opilý a ani tě nezaregistroval, a potřeboval se vykecat. Když ti to vadí, tak nelez do hospody a pak se nediv.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sameotazky

@rrihamirek1 dle etikety není v každém případě povinností na pozdrav odpovídat.

Avatar uživatele
rrihamirek1

Toto pravidlo rikala jiz moje babicka. Odpovedet na pozdrav je skutecne povinnost. Neodpovi jen buran a hulvat.

http://www.cho­vani.eu/pozdrav/c43

Avatar uživatele
zjentek

Filip, shodit člověka a jedním dechem mu poradit ať sám sebe pořád neshazuje, tak to je na nominaci man!

Avatar uživatele
Filip84

zjentek: Já jsem ho ničím neshodil. To, že na to máš třeba i jiný názor, na věci nic nemění.

Avatar uživatele
rrihamirek1

+1

Nový příspěvek