kristyjar13

Pozdní omluvenka z TV

První čtvrtletí na TV jsem nechodila na plavání (stačily mu jen omluvenky) a druhé už jsem chodila bez vynechání. Učitel mi teď zapomněl dát známky a teď mi mamina musela vyplnit formulář o osvobození z tělocviku a včera mi ještě řekl že potřebuju omluvenku od lékaře za první čtvrtletí. Dá mi doktorka omluvenku, když už jsme nyní úplně zdravá? Nechápu proč mi toto neřekl hned při plavání. Prosím o pomoc- jinak mi hrozí že nedostanu vysvědčení ☹

Nejlepší odpověď
annas

Na dotaz vám může odpovědět jen paní doktorka. Ale učitel by jí mohl zavolat a vysvětlit, co se jeho vinou stalo.

Lékařka má záznamy o vašem zdravotním stavu v kartě, takže by to neměl být problém.

Jenže nechápu, když potvrzení o osvobození dostanete za 1. pololetí, nikoliv za 2. pololetí (za čtvrtletí se nedává vysvědčení???), čemu pomůže. Už byla ve škole konference, že vás nemůže klasifikovat?

Proč jste nedostala známku, když jste výuku tělesné výchovy v 2. pol. navštěvovala. Měla by se maminka vyučujícího na to zeptat.

Nějak to nechápu. Zřejmě potvrzení o osvobození z TV od vás nevyžadoval ani v 1. pololetí.

Opravdu nevím, jak vám v tomto případě pomoct, když neznáme další podrobnosti a konkrétní situaci. Pokud je to tak, jak uvádíte, není to vaše vina. Věřím, že se všechno vyřeší.

.

Další odpovědi
Melkor

Tak je to debil no. Tak dostaneš na vysvědčení z tělocviku N (tedy beze známky) a budeš dělat opravné zkoušky které jsou z tělocviku naprosto jednoduché a zvládne je každý… Není se čeho bát… Úplně nejlepší bude když se ho zeptáš proč ti to neřekl už při plavání a kde je asi máš sehnat..

autacek

Myslím že bude mít doktorka pochopení a vystaví ti to klidně zpětně. Navíc má záznam o Tvém stavu ve zdravotní dokumentaci.