Avatar uživatele
DoTazatel

Povstávají ještě dnes muži při příchodu a odchodu žen?

Samozřejmě ne u všech žen v místnosti, které přichází a odchází, ale jen s těmi, se kterými se známe a se kterou jsme třeba na schůzce.
Povstáváte pokud jste třeba na rande a žena odchází na toaletu, a pak znova když se vrací? Anebo jestli jste u nějakého společenského stolu, kde je víc lidí (třeba 10), povstanete, když příjde anebo hlavně když odejte nějaká žena?

Já to dělávám, ale působí to spíš zvláštně než zdvořile. Většinou se daná žena/dívka usměje, ale ostatní se tváří jakože neví, o co jde a proč najednou vstávám a zase si sedám. :'D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 1650 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Odpoveď byla označena jako užitečná

Joo, tyhle věci já miluji! Dělá mně to dobře a je mi fuk, co na to ostatní. Tak jistě, je třeba dávat i s etiketou bacha, bo dneska už máme rovnoprávnost a díky ní se dostaneš do průseru i jako džentlmen, ani nevíš. Ale furt je naděje ženský demonstrovat svou sílu a moc nad ní, když třeba oběhneš vůz a hrdě jí odevřeš dřvi. Kdysi chlap ženský pomáhal i s kufry, když jej vyhazovala z kvartýru. Dneska už jí sotva pomůže třeba na letišti. No jo, mění se ta doba. Dneska si ženský kupují prostituty, aby jim to udělali… A potom rozlišuj, před kterou u stolu povstat a kdy raději ne. Těžký, těžký…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?DoTazatel Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Jak kdo, jak kdy, jak kde. Ono hodně záleží na okolnostech. .)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Tak etiketa je etiketa. A jsou takové drobnosti, které se dají realizovat i v běžném životě, ne jen při zvláštních příležitostech…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Moc si takových věcí nevšímám, ale zdá se, že muži už na etiketu tolik nedbají. Možná povstanou, když jde o společensky významnou osobu, nebo jde o ženu, na které jim záleží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Mnoho lidí to už dneska nedělá, jako by považovali etiketu za něco zastaralé. A z pohledu žen a jejich výrazu je zřejmé, že vůbec neví, jakou by měli mít reakci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek