jsemjá

Považujete Odpovědi za sociální síť?

Já ano, a úspěšnou.

Nejlepší odpověď
Vojta24

Ne sociální síť to není, jde o poradnu specializovanou na komunikaci „otázka“->„hodnocené odpovědi“. To má k obecné povaze sociální sítě docela daleko, sociální sítě nejsou výlučně poradnami, sociální sítě jsou spíš platformy pro sdílení planých dojmů a nálad. K tomu odpovědi určeny nejsou.

Další odpovědi
Hufnágl

Já ne!.
Na jiných sociálkách se nemažou banální příspěvky, je tam větší svoboda slova a pod.
Jo, a může se tam psát i s hrubkami a nikdo se nad tím nepozastavuje!

ElonMusk

Z názvu serveru je zřejmé, že se o sociální síť nejedná.

zjentek

Jen lehce doplním Vojtu24 a to o poznání, že TENTO SERVER není učebnou, praxí, ani závodem, kde se ptáme výhradně bossů či profesorů, který určují, na co se ptát budeme a na co ne, při jednom opraví chyby v textu tykokos a ještě nám na dálku změří teplotu, případně vyčtou špatný tlak, který z přečtení nevyhovujících reakcí umějí easy změřit… bo ve „Vojtovo podání“ to vypadá, že každej, kdo by se SNAD JEN POKUSIL NAZNAČIT zde svůj momentální dojem, či snad nedej Bože JEN NEVĚDOMKY VYJÁDŘIL svou vlastní náladu, mohl by být AUTORITOU bez dalšího okamžitě omezován, neřku-li přímo trestán (smazané vlákno, utváření zkresleného obrazu uživatele a jeho šíření mezi úzkou skupinou tupoňů a slepoňů, BAN, atd.)

Resumé: NE, neodpovídá tady na otázky výhradně třeba nějaký pomatený Vojtíšek, nýbrž jde o web, kde jeho uživatelům v jejich otázkách pomáhají TITÉŽ UŽIVATELÉ!!! (Viz kodex)

dubraro

Nepovažuji. To proto, že to tady není primárně určeno k sociálním interakcím, navazování sociálních vztahů apod.

elkon

Nemá to se sociální sítí nic společného. Jen se zde vyskytuje poněkud více jedinců ducha mdlého. Je to často až k smíchu.

zjentek

Jsemjá, buď v klidu, Vojta jen těžko zvládá svou vlastní roli, jinak vše ok… měli by ho zabanovat, než posere celý stránky.

jsemjá

Já už s vojtou mám zkušenosti. Nemám ho rád, protože mě z nevím víjakého důvodu, taky nemá rád, asi kvůli jedné mé odpovědi, a otázce. Když do diskuze napíšu něco, co směřuje na něj, už neodpoví, protože se asi urazil, nebo naštval, nebo má nějaký jiný důvod, proč si to nevysvětlit.

zjentek

Jestli nějak ovlivňuje chod webu, bude dělat, co chce on, ale nebude dělat, co chtějí uživatelé. Totiž v črdeli se k zákazníkovi naposledy chovali slušně ve třicátých letech. Čili vše, co zde bude nad rámec jeho absolutní kontroly, bude trollení. That's it.

jsemjá

Máš pravdu. Ale vojtu fakt nemám rád, protože sám neodpovídá na diskuze, ve kterých si to chci s ním vyříkat, a spousta dalších důvodů. A taky ty věci nahlašuje.

zjentek

Oprava: ne ovlivňuje, nýbrž podílí se.