Srandista

Používáte voňavku a deodorant? Je pro vás vůně důležitá?

Odpovědi
Schluker

Pouzivam. Deidorant, antiperspirant, toaletni vodu, parfem.. dle potreby a prilezitosti. Dulezite pro me je nesmrdet. Prijemna vune je pak spis bonus.

da ny

Ano a vlastně ne ;)
Voňavky moc ne, raději parfém. Deodorant, jen, když ho omylem dostanu.
Používám krystal, jediný neškodící a doporučovaný dermatologem.
Vůně mi musí být příjemná. Sám ji člověk „přestane cítit“, voní těm druhým
Někdo „páchne“ příšernými, těžkýni vůněmi. dělá se mi někdy až zle.
Ale stále je to snesitelnější varianta než zápach kyselého, rozkládajícího
se potu a moči a hospodou (i z prádla). Všudypřítomný v MHD a čekárnách,
hlavně v letních měsíácích především z mužů, i žen.

Dochy

naprostá většina voňavek mi neuvěřitelně smrdí. Mám pocit, že jen málo žen umí parfémy a voňavky používat rozumně. Spousta jich to používá jako zbraň na přehlušení skutečného nebo domnělého smradu.

tynuleee

Já například používám obojí jak parfém tak deodorant. Každý by měl tyto produkty využívat, minimáně pokud máte velkou tvorbu hormonů které pak na těle začínají hnít (nepříjemný zápach potu).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.