Rakira

Používáte sociální sítě? Které? Věříte, že Messenger nebo Viber opravdu nemaji cenzuru a nikdo si text po vás nečte?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… ne, nepoužívám, a nevěřím ničemu, velkej bratr nás sleduje neustále, ani to nemusí být prostřednictvím internetu …

Další odpovědi
gecco

Nejsem součástí žádné ´sociální sítě´…
😉
Z ´komunikace´ používám telefon, mail, Skype, Viber – a ne, nejsem naiva, abych se domníval, že některý z těchto kanálů je odposlechu prostý…
😉

nyjono

Něco ano, něco ne.
Ale … co by kdo z mé konverzace měl?
Důležitější i osobní infa nikam nepíšu.

Lamalam

Mám dojem, že podobná otázka tu už byla, např. https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaka-je-vase-oblibena-socialni-sit