karloskars4

Používáte Facebook v mobilu, nebo spíše na PC?

Ahoj dělám takový výzkum do školy a zajímalo by mě jestli používáte spíše Facebook na mobilu nebo na PC? Dle všech údajů podíl mobílních zařízení na používání Facebooku neustále roste a zajímalo by mě tedy jak je to u nás v Česku – hlasujte prosím zde – http://www.prih­laseni-na-fb.cz/mobilni-facebook/ v postranním panelu je anketa – díky

Nejlepší odpověď
setapouch

Ani jedno ani druhe. Facebook nepouzivam vubec. Na odkaz jsem nekliknul.

Další odpovědi
Drap

Nepoužívám. Nenašel jsem nic, čím by mi používání fb, bylo přínosem

quentos

Zásadně jen na PC, internet v mobilu nevyužívám, takže ani Facebook v mobilu. Vím, že tato služba existuje, alre hlava mi nebere, jak to někdo může dobrovolně využívat, to by mobil pípal každou chvíli a musel bych se z toho zbláznit…

Josef 2000

PC

anonym

Jsem starší ročník,facebook používám, ale pouze na to co tam píší moje děti či vnoučata.Sám tam nic nepřidávám.
A používám ho pouze na PC.

klumprt

Hlavně na PC a občas v mobilu.

Facebook mám rád. Jsem v kontaktu se starými přáteli ze škol, z vojny apod. Prostřednictvím FB (sdílením od přátel) se dostávám k zajímavým odkazům na internetu. Obtěžující obsah se dá zablokovat, soukromí se dá uchránit nastavením. Když se to s facebookem trochu umí, tak si to každý může užívat přesně tak, jak chce.

sesednizkola

Facebook už jedině v mobilu 🙂. Btw. Pokud nekdo nenasel jeho prinos, měl by si o facebooku zkusit něco přečíst popřípadě zkusit si ho založit a přidat si tam přátele. Když nekdo zkusi fb tak, že klikne na par reklam nedivim se, že mu neni k ničemu. Některi lide dokonce tvrdi, ze jim fb bere soukromi, ovšem jejich hloupost tak vysoka, že je třeba je ignorovat. V roce 2015 zatracovat facebook je zpátečnictví a tmářství. Stejne jako odmitat dotykove telefony jako nesmysl ktery nema vyuziti. Proste demen.e nekterych lidi me asi bude udivovat stale 😁

AmazedWolf

Na mobilu i na PC, ale jen minimálně. Je mi 14 a facebook používám jen na to, abych se spolužáků zeptal co máme za domácí úkol.