Shizuka

Používání notebooku místo sešitu na střední škole??

Chtěla jsem se zeptat jak to je s používáním notebooku na zapisování na střední škole. Zjistila jsem totiž že se mi lépe dělají zápisky na notebooku, umím to po sobě přečíst a stíhám výklady učitelů mnohem lépe. (jsem disklektik)
Je to nějak zakázané na středních školách? Nedávno jsem byla na pedagogické pořádně, tam mi řekli že cokoliv mě napadne s čím by mi mohli pomoct nebo ulevit, tak jim mám dát vědět, pokusí se to zařídit. Ale připadá mi, že by to bylo už moc. A když se tak zamyslím, nebudu se cítit třeba divně, když všichni mí spolužáci budou mít sešity a já jediná rožnutej notebook?

Odpovědi
Alesh

Proč? Mně to přijde v pohodě. Už před mnoha lety takto fungovali někteří studenti. Sice to bylo spíš na VŠ, ale to nevadí. Jestli to zvládneš takto zapisovat a uleví ti to, tak jedině dobře. Zakázané to být určitě nemůže, maximálně nějaký přiblblá soudružka učitelka může mít mentální problém, ale tak se můžeš odvolat na tu poradu, kde ti řekli, co ti řekli. Taky by bylo možná dobré, poradit se ještě na té poradě přímo o tomto. Když ti jasně řeknou, že jo, pak nemůžeš mít žádný problém.

Kalim_YT

U nás na škole to není vůbec možné, pokud budeš mít z PPP nějaké doporučení, a učitelé neboudou takové košťata jak u nás, nevidím problém…

Dochy

„…řekli že cokoliv mě napadne s čím by mi mohli pomoct nebo ulevit, tak jim mám dát vědět, pokusí se to zařídit. …“
Zkrátka jim dej vědět a uvidí se. Pro někoho to může být problém, ale myslím že je to spíš záležitost osobních preferencí než principu. A dokud to nezkusíš tak se to ani nedozvíš.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.