nudleater

Poukaz na vysetreni u doktorky je povinny?

Mam problem, chtel bych se vyhnout vysetreni hlavy rentgenem, nevite jestli je to povinny jestlize to napsala doktorka? Nejsem plnolety, takze nemam plnou moc …

Nejlepší odpověď
hanny 2

No povinný to není,ale pokud jsi měl nějaké zdravotní problémy,kvůli kterým ti to napsala,tak je nejlepší ve vlastním zájmu tam jít!

Další odpovědi
marci1

Povinné není žádné vyšetření, ale jelikož nejsi ještě plnoletý, doporučovala bych Ti probrat to s rodiči. Do 18 let za Tebe zodpovídají a jistě Ti dobře poradí. Jeden rentgen není nic tak zvláštního, nemusíš se vůbec bát.

mosoj

A mobil u hlavy se nebojíš mít ?

da ny

Pravděpodobně se tak rozhodl lékař na základě Vašich zdravotních obtíží.
Povinné tojistě není.
Lékař má v dnešní době právo odmítnout (vyřadit) pacienta, pokud nerespektuje (nevěří) jeho léčbu…

arygnoc

že vy sa bojíte, že tam nájdu „nič“?