Filip_cz

Potřebuju vlastní techniku, když jdu na SSŠVT?

Čau, chtěl bych se zeptat těch co chodí na SSŠVPT na Proseku. Zajímá mě jestli musím mít nějaký notebook nebo extrémně výkonný počítač na to abych tam mohl studovat. Předem díky za odpovedi

Odpovědi
Ametyst

Zde jsou informace pro uchazeče: https://www.sssvt­.cz/prouchaze­ce/procstudova­tunas/

SSSVT

Dobrý den, není potřeba mít vlastní notebook nebo extrémně vybavený počítač. Samozřejmě je pro Vás pohodlné mít například NTB, ale pokud jej nevlastníte, škola Vám může zapůjčit výkonný počítač, který bude pro studium vhodný. Také můžete každý den chodit do počítačových laboratoří v odpoledních hodinách a úkoly dělat tam.. S pozdravem Aleš Kratochvíl

https://www.sssvt­.cz/prouchaze­ce/procstudova­tunas/

da ny

Čau,
zeptej se, až bude mít škola „otevřené dveře“ (nebo, tam ses měl ptát).
Jak é nároky, na používané programy atd., bude muset PC splňovat.
V dnešní době se už ani žák ZŠ, těžko obejde, bez “nějaké techniky“.
Žák střední školy také ne. Školy technicky zaměřené, budou mít jiné požadavky, než jiné SŠ.
Musí vyhledávat informace ny internetu (učivo, školní info, školní práce, výkresy, návrhy, programy, grafika aj.). Vypracovávat písemnou přípravu, zadání, úlohy doma.
Některé školy umožňují přístup k PC i v době mimo školního vyučování. Ptej se ve kole. Žáků školy.

Filip_cz

Nikde to na stránkách nemají tak jsem dal tenhle příspěvek kde píšu, že se ptám žáků tě skoly