kajda

Potřebuju vědět v sims 2 mazlíčci mám dvě kočky kluka a holku a jak mám udělat aby se spřátelili a mě li spolu malí?

Nejlepší odpověď
Ella

kup boudu a oba dostaň dovnitř, teď přesně nevím jak, ale na to přijdeš je to jednoduché =)když tam máš jedno zvíře, tak druhým klikni na boudu a dej „mít štěňata/koťata“ nebo tak něco. Funguje to na stejném principu, jako když chceš dostat dva Simíky do tý budky na fotky =)
bohužel tenhle datadisk teď nemám nainstalovaný, takže ti to nemůžu říct úplně přesně

Další odpovědi
Elile

Mám tu hru taky a musíš je hodně spřátelit a ty se s nimi také spřátelit, aby vám věřili a měli vás rádi…:) ;)

fortin

Tady na foru http://forum.the­sims2.cz/view­forum.php?f=63 Ti pomohou. Jinak zjistit jestli se v okolí netoulá nějaká jiná kočka. Protože normálně by se měly přinutit v pelíšku. Podobně jak je to u Simíků. A kdyby se tam ukázala cizí kočka tak ji vyzkoušet – pozvat, kliknout na pelech odpočívat, klik na 2. kočku aby se přidala, a po chvíli mňoukání by se mohlo zkusit zvolit mazlení nebo tak nějak. Ale když ty kočky budou spolu tak záleží jak se ukazují kladné emoce – značka +. Celá tahle hra je strategie a stojí za to experimentovat. Hlavně by neměly mít hlad nebo špatnou náladu. Nehrál jsem to, ale mohlo by to tak být. Jestli je tam myš nebo jiné zvíře, tak zkusit totéž co s kočkou, přidat se k odpočívání. Co kdyby se první kočce líbil pejsek?