festn

potrebuju poradit

potrebuji z osobnich duvodu byt aspon 2mesice doma abych nesmnel do prace a potrebuji poradit co mam rict u lekare aby mne doma nechal chci to zahrat na zada ale nevim co rict nebo vite neco lepsiho diky

Nejlepší odpověď
Mapel

Vem si neplacené volno.

Další odpovědi
mosoj

Tobě zaměstnavatel také škodí, tak jako ty chceš jemu ?
Je vidět že je ještě málo utaženo.

Neplacené volno, jestli mu ho dají!
Někdo za něj pracovat musí.

anonym

To já zase potřebuji volno ze zdravotních důvodů,ale nenechám přece chlapy ve štychu!

Drap

Každý něco potřebujeme, ale nemělo by to být nikdy na úkor druhých

venkovan

Udělej si živnosťák a máš volno jak potřebuješ.
Na záda nahraješ dneska tak týden, doktoři nejsou blbí aby simulanta nepoznali. Stačí aby ti dobrý lékař přejel prsty podle páteře a ví co na něj hraješ.
A nezapomeň, že zaměstnavatel i sociálka mají právo nemocného kontrolovat. A že ontroly jsou dost ostré pokud nejsi doma.

lexx

No a vezmou Tě zpět do firmy po 2 měsících absence ?

zl@tk@

Kamaráde pokud budeš " marodit " se zády ať již oprávněně nebo si to vymyslíš máš velkou šanci, že ve firmě skončíš na ulici. Protože si v dnešní době žádný podnikatel nevezme na triko, aby jsi marodil se zády několikrát za rok a on ti platil nemocenskou. Navíc v dnešní době tě doktor pošle na různá vyšetření a tam tě odhalí a potom teprve nastane tanec. Nedělej to, upřímná rada.