silesnet

Nemáte nápad nebo návrh na reklamu pro firmu na hlídání dětí?

Ve škole jsme si založili fiktivní firmu na hlídání dětí a máme si natočit reklamu. Nemá někdo nějaký návrh ? Jelikož to je školní projekt tak máme docela omezené prostředky.

Odpovědi
dejavu

Můžeš vyjít z klasické situace, kdy lidi takovou firmu potřebují. Např. prostřih nějakého ladícího orchestru v divadle nebo kapely nebo scházejících se lidí před divadlem, do toho střih na manželku, jak se líčí u zrcadla, manžel už ustrojený ji popohání: „Dělej, prosím tě!“ Ona: „Já se tak těším, tak dlouho jsme si nikam nevyšli!“ A do toho zvoní telefon – pokašlávající babička. „Děti, je mi to líto, chytla jsem nějaký bacil, nemohu přijít!“ (Nebo vymkla jsem si kotník, nestartuje mi auto, musela jsem náhle do práce, třeba je doktorka, tak ji povolali k operaci atd. atd.) Žena začíná brečet, roztéká se jí řasenka a manžel ji utěšuje: „Nezoufej, ještě je tu…název vaší firmy!“ Pak střih a někdo mladý, sympatický zvoní u dveří a rodiče mu předávají dítě. Střih, rodiče lezou s mírným zpožděním na tu kulturní akci, stačí u vchodu nějakého divadla, kulturáku, klubu… A střih, spokojené, výskající dítě si hraje s hlídačkou nebo usíná v postýlce a ona mu čte při lampičce pohádku. To by byla asi nejklasičtější verze reklamy.
Nebo svižná hudba a trikem udělat kráčející holky a kluky, jak po jednom naskakují do záběru a jdou v nějakém obrazci, můžou i tanečními kroky a na konci jsou na nějaké pouti, hřišti, prostě nějaké akci pro děti, každý tam zabavuje nějaké dítě, do toho titulkově název firmy + www.

Zaibatsu

natoč dítě, jak ho přejede tatra a pak tam napiš, TOHLE BY SE NESTALO, KDYBYSTE HO DALI K NÁM