Avatar uživatele
Jelda

Potřebuji půjčit

Můžete mi prosím poradit kde si půjči potřebuji rychle zaplatit všechny dluhy ale sem v registrech. A potřeboval bych půjčku v hotovosti ne na účet. Ne Provident ani smart capital. Může být i na směnku potřebuji 50000 a to co nejrychleji už nevím kde se poptat zkoušel sem vše možný. Děkuji
Doplňuji:
Niní jse sice na neschopence a mám příjem 9360 ale není pro mě problém splácet až 2000 měsíčně ale samozřejmě čím menší splátka tím lepší. Bydlím v družstevním bytě jsem členem družstva.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Jelda

Zajímavá 0 před 4498 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

takhle začíná pád do propasti.

Obejdi banky, vysvětli tvůj problém, a žádej o kumulaci dluhů – to znamená, že budeš dlužit jenom jedné bance.
Když budeš 6 měsíců řádně splácet, v registru dlužníků sice budeš, ale už ne jako neplatič, ale jako řádný dlužník, který své dluhy splácí.
Peníze v hotovosti ti nikdo nadá, spíš za tebe dluhy vyplatí a tím pádem se staneš jeho dlužníkem (to je ta kumulace dluhů).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Vytloukat klín klínem je většinou začátek konce

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kropitko

Třeba tady nenahlížejí do registru a dluhy vám zkonsolidují.
http://www.mo­jepujcka.cz/puj­cka-bez-nahlizeni-do-registru

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Nepíšeš, jaké máš možnosti a záruky půjčku splácet.
Asi to není tak jednoznačný, s těmi 2 tis. A 2 tis.také není žádná velká suma. Jestli jsi zaměstnanec, není žádná jistota. A na té neschop.jsi jak dlouho?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

to je rada těžká – jedině od prachatého známého v hotovosti ,ale pozor na to

splácet pujčky půjčkou je opravdu těžké

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.