Avatar uživatele
JohankaDl

Kde si rychle půjčit peníze?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2466 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Když do pekla, tak na pořádným koni. Kupte si Blesk, tam jsem onehdy viděl půlstranu zaplněnou inzeráty na rychlé půjčky.
Doplňuji:
Abych nebyl tak protivně lakonický tak doplňuji, že nejlepší úroky dávají banky. Jenže to trvá dlouho a taky si klienty pečlivě vybírají. Rychlopůjčky jsou drahé a cosi mi říká, že v bance byste už asi stejně nepochodila. Z toho, že potřebujete půjčit rychle usuzuji, že buď se stala nějaká katastrofa (rozbité auto, pračka) nebo už někomu dlužíte a ten někdo vás bombarduje posledními výstrahami. Rychlopůjčka vám v takovém případě umožní krátkodobě se zbavit potíží, nicméně v delším časovém horizontu se dluh bude hromadit jako sněhová koule a skončíte stejně v exekuci. Doporučil bych do banky zajít a zkusit se poradit, zda by nešly dluhy (často jich je víc) sloučit do jednoho. nebo vyhledat bezplatnou dluhovou poradnu. Třeba jak píšou v tomto článku http://finance.idnes.cz/…

Zkrátka, když se řekne rychlá půjčka, smrdí mi to průserem. A lichvářstvím.

Upravil/a: klumprt

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
PetrXY

U rodičů, sourozenců, přátel....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fuchtle

Já si kdysi půjčovala tady - http://tapravapujcka.cz/ a byla to rychlovka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lblis

V poslední době se množí nabídky na první půjčku bez úroku zdarma, zajímavé srovnání je zde: http://pujcko.cz/…

Je možné to využít jako bezúročnou půjčku před výplatou a tak podobně... :-)

Zdroj: http://pujcko.cz/prvni-pujcka- zdarma/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Player

Peníze rychle vám dnes půjčí kdekdo. Pokud to chcete mít bez starostí, půjčte si je v bance, pokud je potřebujete opravdu rychle, tak u nějaké prověřené nebankovní společnosti. Určitě si před uzavřením smlouvy zjistěte podmínky, výši splátky a ujistěte se, že budete schopna splácet včas, pak by mělo být vše ok. Dobré je taky využívat různých akcí nebo si vzít první půjčku bez úroku. Dobré tipy jsem našel na serveru http://www.pujckaportal.cz. Dobře vypadá třeba sms půjčka nebo rychlé půjčky do výplaty.

Zdroj: http://www.pujckaportal.cz/ryc hla-pujcka-do-vyplaty/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gagina

Vybrat si půjčku můžeš také například na http://www.kdepujcit.cz, kde nalezneš i recenze jednotlivých poskytovatelů. Jak zde již bylo řečeno, aktuálně je top tzv. půjčka zdarma. Též nalezneš ve zdroji, který jsem uvedl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Snuggy

Recenze rychlých půjček jsou i tady http://www.finstart.cz/…
Nicméně moc nedoporučuji, malou částku by jsem si půjčil od přátel, rodičů nebo blízkých.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hong Kong

NALÉHAVÁ NABÍDKA PŮJČKY S NÍZKOU ÚROKOVOU ÚROKEM 3% PLATÍ HNED TEĎ. Akvizice na podnikatelský úvěr a všechny ostatní související půjčky KRISTICKÉ ÚVĚROVÉ FONDY vás pokryly, máme pro vás speciální nabídku, nabízíme vám platformu, kde můžete využít půjčku s úrokovou sazbou 3% na zajímavé období od 1 do 35 let, jsme spolehliví, důvěryhodní a legitimní. Nabízíme půjčku od minimálně 5 000 $ do maximálně 80 000 000 $: 00. Zájemci by nám měli laskavě poslat zprávu prostřednictvím portálu společnosti a vyplnit formulář žádosti prostřednictvím whatsapp: +256756543536 nebo e-mailu: christharmonyloanfund@gmail. com

Avatar uživatele
struzzo

Byla tu řečena spousta tipů, ale nezazněl tu tento super srovnávač: https://www.ferovepujcky.cz/… .. když se na to podíváte, vyjede vám hned několik nabídek, které posléze můžete porovnat.

Avatar uživatele
sanskrybastr

Zrovna na to koukám a nevypadá to vůbec špatně. Díky za tip. To já co se nebankovních půjček týče, tak mám zase výborné zkušenosti s vybíráním podle tohoto srovnávače: https://www.pujcka-dnes.cz/… Díky tomu jsem ještě nikdy nešlápl vedle.

Avatar uživatele
anonym

No možností je hodně, ale pokud mám mluvit z vlastní zkušenosti, tak bych doporučil Půjčkomat - https://www.letakomat.cz/… . Vyřízení je poměrně rychlé a pokud nepotřebuješ nějakou extra závratnou částku a dokážeš ji splatit rychle, tak je to ideální volba. :)

Avatar uživatele
koreg

Zdravím :-) Rychlých půjček je na trhu mnoho, pro jakou se rozhodnout? https://www.financnipomocnik.c z/…

Avatar uživatele
StandaSan

Jak už tady zaznělo, taky se to dá vyřešit zástavou vozidla. Já si takto půjčoval přes http://autozastavarna-werke.cz / a všechno proběhlo bez problému - vyřízení bylo rychlé, zaměstnanci velmi ochotní a celkově jsem neměl jedinou výtku. Teď už mám naštěstí splaceno, ale pokud bych se zase dostal do úzkých, určitě bych se na ně obrátil znovu.

před 1303 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ivanka74

Taky půjčkám dvakrát neholduji, ale jak říkáte, někdy je půjčka jediným možným řešením. Já nepříjemnou finanční situaci vyřešila díky https://www.cash4car.cz/. Ručila jsem tedy svým autem, nicméně jsem s ním mohla i dál jezdit, a tak jsem nebyla omezená v práci a mohla normálně splácet. Celé vyřízení bylo opravdu rychlé, společnost je velmi solidní a její pracovníci ochotní zodpovědět všechny dotazy :)

před 1592 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1694 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
libalos

Půjčila mi společnost Finemoney za dobrých podmínek http://www.optimalizator-pujck y.cz/…

před 1935 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Divná otázka ... Řekl bych, že dost záleží kolik a za jakých podmínek ...

před 2466 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

nezapomeň, že jsou tam i rychlé úroky

před 2466 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek