petrnaku

Ahoj, která nebankovní společnost mi půjčí peníze rychle do 24 hodin? Peníze opravdu potřebuji a banka mi nepůjčí..

Nejlepší odpověď
www

Doporučuji kamarády, známé atd.
Společnosti, o které se zajímáš jsou v podstatě lichváři a tam rozhodně nechoď.

Další odpovědi
ivoscz

Nejprve bych zvážil, zda peníze nutně potřebuješ a jsi schopný splatit.
Doporučuji půjčit si jen tu nejnutnější částku a od velkých renomovaných firem – přehled např. tady http://www.oprav­dovapujcka.cz/
A přečti si smlouvu.

Braník

provident-taky lichva,ale půjčí ti za nehorázný úroky

Jsemtady

Vetsina vsech inzeratu jsou podvody. Kdyz uz hledas chce to chvili hledat na netu reference. Kdysi jsem sam hledal a vetsinou same podvody. Pokud ti nepujci ani takove polobankovni tj. Cetelem, homecredit, tak nejspis nikde nic nedostanes.
Snad krome providentu .. ac to nema extra jmeno tak ja s nima mam dobre zkusenosti, nic neproverujou, penize na ruku a jedine co chteji je ze nekde bydlis. Tj. sepsat to doma. Jinak poprve pujcuji max tusim do 40tis .. pro splatky si jezdi a kdyz nemas da se domluvit dat jen neco a priste zbytek a navic ti reknou komplet cenu a uz nejsou dalsi poplatky ani kdyz plstis pozde a urok je jak jinde.

axel22

někteři řikají, že téměř všechny inzeraty jsou podvody, ale měl jsem stejný problém a můj kamarád mi poradil http://www.fin­pujcka24.cz/ – už přes hodinu měl jsem peníze na učtu. hlavní problém je v tím, že půjčí maximalně 5000 kč

Hong Kong

NALÉHAVÁ NABÍDKA PŮJČKY S NÍZKOU ÚROKOVOU ÚROKEM 3% PLATÍ HNED TEĎ. Akvizice na podnikatelský úvěr a všechny ostatní související půjčky KRISTICKÉ ÚVĚROVÉ FONDY vás pokryly, máme pro vás speciální nabídku, nabízíme vám platformu, kde můžete využít půjčku s úrokovou sazbou 3% na zajímavé období od 1 do 35 let, jsme spolehliví, důvěryhodní a legitimní. Nabízíme půjčku od minimálně 5 000 $ do maximálně 80 000 000 $: 00. Zájemci by nám měli laskavě poslat zprávu prostřednictvím portálu společnosti a vyplnit formulář žádosti prostřednictvím whatsapp: +256756543536 nebo e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

MacinaN

Docela to záleží na tom, kolik si chcete půjčit. Ale jestli můžu doporučit, tak být vámi bych zkusila mrknout třeba na nějaké srovnání. Já například vždy, když jsem si brala půjčku, tak jsem využívala toto srovnání: https://www.hy­perfinance.cz/puj­cky/

Pepek2

Ahoj, prvně doporučuji přečíst si článek http://finexper­t.e15.cz/mate-dluhy-a-nevite-jak-situaci-resit-finemoney-radi-jake-mate-moznosti

libalos

Zkus se mrknout sem http://www.op­timalizator-pujcky.cz/ peníze sem měl ještě ten den na účtě ;)