marek999

Homecredit a zkusenosti?

Zdar nemá tu nekdo zkusenosti s homecreditem potreboval bych pujcku asi 60 tisic…

Doplňuji:
No mám 400 tisíc, ale BMW, který chci stojí 460 tisíc…

Nejlepší odpověď
anonym

Nejdříve bych zkusil banku a pokud bych neuspěl z důvodu špatné platební morálky a zapisu v SOLUX- u, nežádal bych v tom případě nikde! Jak tak sleduji, chceš vytloukat klín klínem a to bys nedělal dobře.

Další odpovědi
gecco

Včera jsi měl volných 400 litrů na ´kočkolap´, dneska nutně potřebuješ půjčit 60???
😁
___
Není mnoho dražších možností, jak si půjčit peníze, než je HomeCredit… Co banka?
Ovšem – na to, že jsi zadlužený, nesbalíš ani ´vošklivou a blbou´…
😁
Doplňuji:
Tak k těm 460 si ještě připočítej nutný servis – výměnu náplní, rozvodů, brzd, nový gumy (jen za 4 RunFlaty dáš 20–50 a kde máš sadu zimních na ´hlíně´?)…
Rovnou hledej půjčku 200…
;-DDD

Mirdas

Nikdy to nebude " jen " za 60 000,– Kč, ale o mnohem více.
Osobně doporučuji nedůležitou koupi odložit a našetřit bez půjčky.

Pepa25

Když už bych nutně potřeboval spotřebitelský úvěr, tak spíš než u Home Creditu za 12,5%, bych si půjčil u Equabank nebo GE Money za 7 – 8 % p.a.

Zdroj: http://www.equ­abank.cz/produk­ty/pujcky/puj­cka/