Avatar uživatele
beliner

Půjčka a jako příjem příspěvek na péči o osobu blízkou.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li je možné si půjčit od banky i když má pracovní náplň je starat se o osobu blízkou. Mám přiznáno 9000Kč měsíčně. V registrech apod. nejsem. Uzná banka příspěvek na péči o osobu blízkou jako příjem? NEbo co dělat v této situaci? Potřebuji půjčit 30000Kč. S pozdravm

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4760 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Na to je nejlepší zeptat se v bance. Každá má jiné podmínky, smlouva o půjčce je individuální. Příjem máte, je ale tak nízký, že se blíží životnímu minimu, takže nebudete mít z čeho splácet. Když vám banka nepůjčí, nepůjčujte si od nebankovních společností.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: christharmonyloanfund@gmail.com

Avatar uživatele
struzzo

Možná to půjde. Zkuste se podívat sem > https://www.fe­rovepujcky.cz/prvni-pujcka-zdarma jsou tam nabídky půjček a spousta informací o nich.

před 1664 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek