loosi

Kde se dá půjčit na cca 6 měsíců přibližně 1milion? Po této době bych to splatil z prodeje bytu.

Nejlepší odpověď
carpediem

Vém si hypotéku, a rovnou se domluv s bankou na prodeji nemovitostí. Třeba sporka má i své realitní makléře, přes ne by to domluvit šlo, jde o to, jakou má být odhadní hodnotu.

Další odpovědi
mosoj

Jaký úrok si představuješ ?

Pepa25

V bance nebo záložně. Pokud je hodnota bytu vyšší než 1,3 mil., není na něm zástava a nemáš dluhy po splatnosti, tak by neměl být problém.

dnb

Pochybuji, e ti někdo půj milion na půl roku, jedině, e by jsi ruil něm, co m stejnou ne-li vy stku.

eva.krizova@

V PODSTATE KAZDA, JSI V PREKLENOVAKU, NEBO NE, JESTLI CHCES, PISNI, PORADIM ZDARMA

Mgr.Bc.Eva Křížová, DiS.
Finanční konzultant

Broker Consulting, a.s.
Jana Šoupala 1, 682 01 Vyškov
mobil: 778 010 333
e-mail: eva.krizova@bcas.cz
www.bcas.czVepište odpověď…