Avatar uživatele
sgr

potřebuji pomoc s LCD

Potřebuji pomoc s LCD koupil jsem před 2 rokama 160 cm LCD a sama od sebe se vypla svítí mi jen dioda ale jinak nenaskočí oprava by stála randál tak si to chci udělat sám už na tom není co skazit dík za odpovědi
Doplňuji:
baterkama to není prostě jsem normálně koukal a sama od sebe se vypla a svítí jen dioda dole tak trochu tomu rozumím učil jsem se na to 1.5 roku ale potřebuju typ co by to asi mohlo bejt součástku bych si objednal jinak je to JVC

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: sgr

Zajímavá 0 před 4511 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Než začnete rozoberať, najdite si, kam to potom všetko vyhodiť – ekologicky.
Ak chcete návod, treba uviesť výrobcu,značku a typ. Skúste si podľa týchto informácií pozrieť nielen technické údaje, ale aj názory užívateľov televízoru.
Rozoberanie elektronického zariadenia neodborníkom je ten posledný zúfalý pokus pred vyhodením do kontajneru.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Sám do toho nelez. Zkus televizi úplně odpojit od sítě, zkontrolovat baterie v ovladači. Už jsem viděl takovou „neopravitelnou“ závadu )) Pak teprve uvažuj o servisu, může to být jen blbost a né ranec.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

To může být cokoli. Napájení, podsvícení nebo vadný jakýkoli obvod od tuneru po koncové zesilovače. Obstarejte si servisní dokumentaci, změřte napájecí napětí a zkontrolujte osciloskopem průběhy v měřicích bodech. Vyměňovat jakoukoli součástku bez zjištění závady měřením nemá žádný smysl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
sgr

baterky to nejsou normálně jsem koukal sama od sebe se vypla a svítí mi jen dioda dole ale nerozběhne tak trochu tomu rozumím učil jsem se na to 1.5 roku vyměnil bych tu závadu ale nevím co tam odešlo tak potřebuju typ co by to mohlo být

před 4511 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika