KdoSiOdJinud

Potlačení modu-rewrite

možná je to blbost, ale nejde nějakým způsobem v prohlížeči potlačit mod-rewrite? Jde mi o všechny weby, nebavím se o svém…

--- myslím, že to nepůjde protože je to záležitost serveru > .htaccess ---

Nejlepší odpověď
anonym

je to zalezitost weboveho serveru Apache a internetovy prohlizec nemuze pravidla a nastaveni modrewrite nijak ovlivnit.
Doplňuji:
na serveru se pak pravidla pro modrewrite zapisuji do souboru .htaccess a jsou platna pro adresar ve kterem se nachazi (pripadne podadresare)… deaktivovat je lze snadno bud zakomentovanim kazdeho radku znakem # nebo vymazanim/prej­menovanim souboru .htaccess

Další odpovědi
Výletník8

Doplnění: Bývají v .htaccessu, ale mohou být i v httpd.conf