Potkali jste ve volné přírodě nějaké zvíře,z kterého jste neměli nejlepší pocity?

jestli jste měli to „štěstí“ a potkali ve volné přírodě nějaké zvíře,z kterého jste neměli nejlepší pocity?
Takový méďa.......

Nejlepší odpověď
ten který je

Na Šumavě při pěší tůře jsem viděl zmiji jak se vyhřívala na kamenech.Opatrně jsem ji obešel.

Další odpovědi
Jahoda

Jelikož o kolo mého bydliště jsou různé kopce a krajina je tu nádherná, štěstí jsem měla, že jsem viděla veliké, ale opravdu veliké stádo srnek a to byly jen kousek ode mne. Jezdívala jsem totiž po okolí na kole a kousek od lesíka jsem je spatřila. Dále jsem viděla ve volné přírodě lišku, jezevce apod. Dalším krásným živočichem, kterého jsem viděla, byl černý čáp. V našem okolí jich je hodně a tak když jezdívám na kole, často je vidím. Z dalšího ptactva to bylo asi jen káně lesní a jiní ptáci, ale to ne třeba vypisovat, protože ti jsou velice známí a ve volné přírodě je můžete vidět často. Nejhezčí pocit jsem měla asi z toho stáda srnek, protože tyto zvířata mě fascinují a vidět je na vlastní oči je něco krásného. A to obzvlášť, když je vidím ve volné přírodě 🙂

vecernice

Jednou v lese na houbách jsem potkala kompletní prasečí rodinku i s těma malejma v pyžamkách.Stoupla jsem si na docela vysokej pařez a za boha si nemohla vzpomenout,co se v takové situaci má dělat.Tak jsem jen tak stála,v té křiklavě oranžové bundě a slyšela rachot vlastního srdce a to takovej,že to nešlo sklidnit,ani dlouho v autě po cestě dom.

Spiritus

dvakrát za mnou chrochtal a dupal divočák,ale spodky jsem pak nekontrolovala…vždyc­ky jsem stihla vylízt na strom a čekala dokud ho to přestane bavit..:)

Miroslavst

No nevím, jestli zrovna z „médi“ bych ve volné přírodě byl nadšený, pokud bych jej potkal.
Myslím, že bych trenýrky a i kalhoty měl .....naskrz.
Vždyť je to šelma a malý méďa bude mít v blízkosti mámu!

panenka

Medvěda jsem nepotkala,ale jak jsme se vracely z dovolené tak jsme se střetly při řízení auta se srnkou.To jsme tehdy jely dost rychle ,protože jsme pospíchaly na oslavu a já jsem mému manželovy řekla že at jede pomaleji že tu můžou být srnky at se nám něco nestane.Jak jsem to dopověděla tak za 5 minut se opravdu srnka objevila můj zastavil chvíli stál a pak jsme se zase rozjely,a můj manžel mi řekl že at jsem raději ticho nebo to co řeknu se vždy vyplní,že musím být snad vědma.Cestou nazpět jsme se tomu pak jen smály a můj když ted spolu někám jedeme tak mi říká mlč a raději nic neříkej nebo se to splní.:-)

anonym

Obec Hrinova u Zvolena,jezdila jsem tam za kamaradkou a muj prijezd se slavil na Polane,nadherne misto-delala se tam zivanka(peklo se masicko na ohni) a tam jsem medveda sice mladeho uvidela-jak si pochutnava na malinach.Zdesena jsem nebyla,spis prekvapena a jsem si ho i vyfotila.Meda mel asi dobrou naladu,chvili ocumoval take nas a pak se vytratil.Pekny zazitek.