NeedHelp:(

Myslíte, že je dobrý nápad poslat jedné slečně na její žádost své nahé fotografie?

Dobrý den. Je mi 16 let. Slečně, která mi zasílá polonahé fotky, je 17. Chce, abych jí také poslal něco odhaleného. Myslíte, že je to dobrý nápad? Kdybych chtěl protestovat, jakou formou bych jí to měl napsat, protože já ji nechci urazit a chtěl bych se s ní nadále bavit… Nevím co mám tedy dělat – poslat nahou fotku? Ano, přiznám se zde… nemám velký penis, což ona očekává.

Nejlepší odpověď
Hlada

Žádné nahé fotky nikomu, zvlášť neznámému, nikdy neposílej!!!
Jsou to omleté zásady chování na internetu.
Diskuze je zbytečná.

Další odpovědi
yuko

Posli ji co chces. Jen si pamatuj, nikdy nevis, kdy a kde ta tvoje fotka bude zverejnena ci zneuzita.

quentos

Chce to? Chce. Tak kde je problém? Očekávat si může co chce. Realita bývá obyčejně jiná, než člověk očekává.

led

Keď sme boli deti, rodičia nám hovorili, neotváraj neznámym a cudzím ľuďom,
Internet je niečo podobné, ak zobrazíš svoj obrázok otvoríš dvere do svojho súkromia.
Poznáš slečnu osobne? Nie cez internet, ale fyzicky ju poznáš? Ako krásne je odovzdať svoj obrázok osobne z ruky do ruky, hneď máš istotu, že slečna nie je chlpatá na hrudi a príveskom medzi nohami.

pusinka50

Nikdy neposílej, ani se nenech fotit nahý od člověka, kterého znáš málo anebo vůbec! Takhle si mě kdysi vyfotil jeden pán po asi 6-týdenní známosti. Za další 3 týdny jsem se s ním rozešla, neb to byl chorobně žárlivý debil, a on mě pak 1/2 roku vydíral, vyhrožoval mi, posílal mi každý den ty mé fotky na mobil, ukazoval je svým známým! Navždy jsem poučena. Dokud nebudeš v delším vztahu a slečnu nebudeš dobře znát, žádné nahé fotky!

marci1

Pokud chceš, aby tvé nahé či polonahé fotografie kolovaly po internetu nebo v mobilu kohokoliv, klidně jí je pošli. 🙂
Tohle opravdu není dobrý nápad. Dobře si to rozmysli.

L. da Vinci

Tak ji pošli fotku svého chlupatého hrudníku a sedne si na (_:_). Popřípadě výpis z konta!

pepíka

To bys radši neměl dělat. Protože když ona zjistí nebudu tady psát to prostě to co očekává tak se přestane s tebou bavit a zapomene na tebe nebo to řekne svým kamarádkam a pošle to na facebook pokuď má apod. takže je lepší svoje fotky nechat v tajnosti. A kdybys ukazoval to co očekává tak by se ti vysmála nebo pokuď je nejlepší člověk který se nesměje nikomu kvůli maličkostem nebude se ti smát ale žádnou chybu nedělej můžeš křivě šlápnout a budeš si to vyčítat možná až do smrti.