Anka1597

Mám poslat fotku?

Dopisuji si s jedním klukem anglicky e-mailem a chce po mně, abych mu poslala fotku s tím, že on mi pak pošle svou. Je až na druhé straně zeměkoule. Mám mu ji poslat? Předem děkuji za odpovědi. 🙂
Doplňuji:
Vůbec by mě nenapadlo poslat poslat mu nahou fotku! A asi máte pravdu Elile, že bych raději neměla posílat vůbec nic.

Nejlepší odpověď
Sůwa

  1. nech ho ať pošle fotku jako první, je přece gentleman, ne?
  2. protáhni svůj portrét přes tohle: http://cartoon­.pho.to/ . Z fotky se stane jako nakreslený obrázek, případně můžeš využít další možnosti 🙂

Další odpovědi
Elile

Tím si nikdy nemůžeš být jistá! Co když je to nějaký chlapík od vás z ulice a jen ti píše anglicky? Když už by ses rozhodla fotku mu poslat, tak už je obličej, v žádném případě ne nahou fotku, doufám že na to jsi dost chytrá..
Doplňuji:
A co se ho zeptat na Facebook? Tam uvidíš jeho fotky a také jeho přátele, podle nich také poznáš, zda je skutečně z Angl. mluvící země :)

Lucijej

Pošli mu nějakou pěknou a slušnou ;o)
To, že jsou na netu uchyláci, ještě neznamená, že tam nejsou slušnáci.
Já jsem si taky takhle dopisovala s jedním klukem ze Slovenska – našel si mě přes ICQ, fotky jsme si vyměnili asi tak po měsíci, po půl roce jsme se sešli osobně, a pak jsme dva roky randili :o) Bylo to moc fajn.

bubukaa

Já si psala s dvěma holčinama, taky anglicky, taky z daleka a povídali jsme si atd. až smě o sobě věděli dost poslali jsme si fotku, volali jsme si i přes web .Napiš mu ať ti ji pošle první, a nebo si ověř jak vypadá přes webcu, řekni mu že nemáš ale mužete si zavolat nebo něco a až budeš vědět že opravdu takový člověk existuje tak mu ji pošli. Ale když mu pošleš nějkou pěknou tak se ti přece nic nestane.

Pošli mu tohle a řekni že to jsi ty :http://www.go­ogle.cz/imgres?hl=cs&s­a=X&biw=1280&bih=524&tbm­=isch&prmd=im­vns&tbnid=mV9XTO­EKbZ9DhM:&imgre­furl=http://ten­things.blog.cz/0903&do­cid=o_KnOlReJud3cM&im­gurl=http://nd0­1.jxs.cz/956/030/­9a3e6950fe_43464322_o2­.jpg&w=200&h=350&e­i=sRreT9HuC4fNswbbj43kDQ­&zoom=1&iact=rc&dur=262­&sig=1085045407314355314­66&page=1&tbnh=15­4&tbnw=88&star­t=0&ndsp=12&ved=1t:429,r­:2,s:0,i:77&tx=28&ty=86

balic/ka

Ahoj,
Já si psala na Lidé na chatu s několika klukama,chtěli moji fotku,ale já odmítla nebudu přeci riskovat…Neposílej mu nic,nevíš co může udělat řekni mu(napiš) že žádnou nemáš nebo že ji nepošleš
Doplňuji:
Ale můžeš četla jsem si ostatní odpovědi,at ji posle prvni nebo webku nebo se mu popiš