Kepler

Poskytuje se další dvouletá záruka na záruční opravu?

Před necelými 2 lety mi byla provedena záruční oprava TV – přestalo fungovat podsvícení displeje. Nyní se zdá, že si TV chystá repete – chvílemi trošku pomrkává. Mám dojem, že kdysi se záruka prodlužovala, ale nevím, jak je to dnes.

Odpovědi
Edison

Nikoli. Základní záruční doba se prodlužuje o dobu, po kterou byl produkt v opravě. Dále je záruka na opravu, jako práci a záruka na eventuálně nový díl. Kolik to ale je si nevybavuji.

zjentek

Pomrkává ze sklepa? Možná je v ní myš. Kdo si projede tvou historii, zjistí, že máš TV ve sklepě! ;) ;D ;D

Kryšpín

Dva roky to je tak hraniční doba, možná přijde na řadu další asijský výrobek

Dochy

Nejsem si jist… Někde jsem viděl půl roku na opravu a opravený díl.

Hmmm…
http://www.skrblik­.cz/nakupovani/za­kony-a-prava-nakupujicich/za­rucni-lhuty-a-reklamace/
tady píšou standardní záruka na opravu je 3 měsíce. ☹
Pokud je to aktuální, pak máš asi smůlu (pokud se nevejdeš do prodloužené základní záruky – viz Edison)

Kepler

zjentek: to si mně s někým pleteš. Pravděpodobně s aliendronem.

Kepler

Edison: pravděpodobně půjde o stejný díl: byl vyměněn LED pásek.