Chandler

Poškozený Rar

Mám takovej problém a dost nepříjemnej … stáhnul jsem si jeden program (který stahovalo dalších tucet lidí) a zjistil jsem, že je poškozený nějakej soubor uvnitř .. co teď ? Program jsem stahoval asi dva tejdny a teď ? Prý existují nějaké programy, ale jsou na nic ..některý jsem vyzkoušel a marně.

Odpovědi
speedy111

dej mi tvuj email a ja ti ten program poslu jmenuje se cervi a tu chybu ti najde . napis mi

Zdroj: www.speedy1997@sez­nam.cz

GangstaHelper

Pokud jste stahoval přes P2P (Torrent?), tak ten má kontrolu chyb, a pokud dojde k chybě během přenosu, postižené místo stáhne sám znovu. Vložte tedy stažený rar zpět do složky, kam se původně stáhl, a zadejte programu aby jej začal stahovat od znova (znovu otevřít ten torrent, nebo co to máte).

Jelikož najde soubor už stažený, provede akorát znova kontrolu pomocí kontrolního součtu, pokud najde nějakou chybu, poškozené místo sám stáhne (takže se vám ukáže, že už je třeba 99.8% staženo, a ty 2 desetiny, to je ta chyba, kterou to znova stahuje).

Pokud se nevloží do RARu při jeho výrobě záložní informace (což nikdo nedělá), není šance informaci obnovit (nelze vycucat něco z ničeho, jako to vidíme ve filmech – rozmazaná fotka a najednou se odhalí čísla na poznávací značce).