P3p!no

Posílání souborů na ICQ

Jak přesně posílat soubory přes ICQ 7 LITE?Vůbec nikde to nemůžu najít.
Doplňuji:
ICQ 7 LITE je dostupné převážně pro ruský trh.

Odpovědi
anonym

Řešil jsem to přetáhnutím souboru do okénka zprávy. Aby to fungovalo, musí se upravit nastavení firewalu.
Ale ICQ 7 LITE neznám.

anonym

ICQ jsem zrušil,ICQ7 už vůbec ne,ale na posílání souborů je super Skype.

Ocko0001

Soubor přes ICQ pošlete tím že ho z plochy nebo nějáke složky přdetáhnete do okénka kde píšete ale spíše na posílaní souboru doporučuji SKYPE