Matthew

Porušování autorského práva na serveru youtube …

Nahrál jsem video, které obsahuje autorský obsah někoho jiného. Jedná se konkrétně o skladbu. Dříve mi yt buď vyřadilo zvuk u takového obsahu smazal rovnou celé video nebo se nic nestalo. Teď se mi naopak poprvé stalo, že mi došlo vyrozumění přes zprávy na yt, že moje video může obsahovat obsah třetí stran, ale pokud jim odkliknu souhlas, že to vím a dávám to veřejně najevo, nebude yt dále postihovat tohle video a nebude to mít vliv na můj yt kanál. Mně to spíše připadá, jak kdyby se chtěl yt vyhnout budoucím problémů a nechal to na mně. :) Ptám se, jestli po odkliknutí může v budoucnu dojít k nějakým problémům či porušení nějakých práv ??? :)
Doplňuji:
PS: nejedná se o hudební videoklip, ale o moje amatérsky natočené video, které obsahuje neúplnou verzi té skladby. Jakoby úryvek.

Nejlepší odpověď
badisko

ano muze …a mas pravdu ze se takto ..youtube kryje nato vem sakra jed …prece nebudou odpovidat za neci nahravku …oni ti jen propujcuji prostor na nahrani ..taky by bylo fajn si precist pravidla a smlouvu youtube.com…tim ze to povolis nasebe beres veskerou zodpovednost za vznikle skody..atd

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě může. Pokud porušíš práva někoho jiného, můžeš počítat s tím, že v případě nějakého řešení bude odpovědnost za to na tobě.