MichalTy

Mám zablokovanou funkci neomezené délky videí na YouTube. Je možné ji získat zpět?

Mám zablokovanou funkci neomezené délky videí na YouTube, protože jsem byl dvakrát nařknut z porušení autorských práv. Kýžená videa jsem odstranil. Obsah třetí strany ve videích vždy přiznám Je možné získat funkci zpět?

Odpovědi
štamgast

Je, tady jsem ti okopčil pravidla Youtube, příště bych doporučil více hledat:

Můžete počkat šest měsíců, než sankce vyprší. Sankce ovšem vyprší pouze v případě, že během těchto šesti měsíců absolvujete Školu autorského práva a nebudou vůči vám uplatněny žádné další sankce.
Můžete požádat osobu, která nárokovala vaše video, aby svou stížnost na porušení autorských práv stáhla.
Pokud bylo video odebráno nebo identifikováno jako porušující autorská práva omylem, popřípadě splňuje podmínky pro použití podle principu fair use, můžete podat protioznámení.