Martina Pagy

Můžou mi proměnit podmínku v trest, když jsem spáchala nedbalostní trestný čin?

Dostala jsem podmínku 3/3 za kapesní krádeže. Ale od té doby žiju zporadanym životem ,chodím do práce a v práci se mi stala autonehoda. A byla jsem odsouzena za nedbalostní trestný čin, dostala jsem 240 hodin prospěšných prací a zákaz řízení, nebylo to pod žádným vlivem ani rychlostně stalo se to na prechodu.Ty jsem si samozřejmě nahned vyřídila, což mi mají začít teď. Jenze mi přišel domů papír od soudu, že jsem porušila podmínku. Chtela bych se zeptat, zda mi můžou proměnit podmínku v trest.I když to je za něco jiného neúmyslně spáchaného, dekuji

Odpovědi
Filip84

No když Ti přišel „papír od soudu“, že jsi porušila podmínku, tak co myslíš? Že si tam s Tebou o tom budou povídat? Máš za sebou, snad, dvojí vyšetřování a přelíčení, už bys mohla, jako, „držet notu“.

Dobře Ti tak! Máš dělat to, co umíš. Když řídíš stylem „na přechodu pro chodce drtí Tatra důchodce“, tak to neumíš. Pouč se z toho, neřiď, a bude po problému.

rrihamirek1

Po vcerejsim dotazu neznameno muze a tveho dnesniho dotazu zacinam nabyvat dojmu, ze je to zde poradna pro kriminalniky. Se zlodeji se nebavim. Kdybys vedla poctivy, cestny a sporadany zivot, pracovala, tak se ti tohle nestane. A je jedno ze TED ho uz vedes. Nevedla jsi a byla jsi zlodejka?Tak bohuzel je potreba nest odpovednost.

Filip84

Tak Ty kradeš, a Tě chytnou: tak když Tě chytnou, tak jsi matlák, ne, to neumíš. Tak když to, doprdele, neumím, tak to nedělám! Ne, krade znovu, a znovu, protože jinak bys před soudem za to neskončila. To je blbost do nebe volající!

Tak když už jsem taková trubka, že kradu, i když to neumím, a ještě do toho jsem tak blbá, že kradu, i když mne chytí, dostanu podmínku, a tak vůbec, tak ale po dobu té podmínky musím být „neviditelná“, ne? Ne, ona sejme chodce na přechodu. To není o žádné chybě, to je debilita na entou, protože k tomu přechodu se vždycky lze přibližovat takovou rychlostí, aby k nehodě dojít nemohlo (Schrittgeschwin­digkeit).

Platí jedna zásada: kdo je blbý, má být poctivý, a kdo je křivák, má být chytrý. Buďto to konečně pochopíš, nebo ani bůh si nebude vědět rady, co s Tebou! 🙂