Nenaplněný

Porucha čerpadla.

Lze připojit do okruhu teplovodního vytápění nějaké zařízení, které by mi akusticky signalizovalo poruchu čerpadla a následný nárůst teploty? Čerpadlo mám propojené záložním systémem, ale minulou sezonu mi odešlo čerpadlo v záruce právě v době vytápění. Naštěstí jsem byl doma a vše dopadlo dobře. Děkuji

Nejlepší odpověď
rtepp

Ano jde všechno.Do okruhu vytápění připojit termostat s nastavením teploty sepnutí a propojit k nějakému zvonku apod.