Poraďte … jak a čím odstranit černou barvu na vlasy z pokožky? Nějakým domácím přípravkem.

Nechala jsem se nalakat reklamou a koupila jsem si PERFECT MOUSSE od Schwarzkopfu-pěnova barva,aplikovala dle navodu a mam černy krk,uši i kontury obličeje.Pro tmavovlasky barvu nedoporučuji,snad pro blondynky…je dost gelova a špatně se nanaši.Děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak já to odstraňuji vlhčenými ubrousky, používám ubrousky co mám pro malou. No a z těch domácích přípravků netuším, co třeba citron?! Zkuste nic tím nepokazíte.

Další odpovědi
ReHu

Odličovací nebo čistící kosmetický přípravek?
Prací přípravek? – na navlhčený tamponek a opatrně, abyste neměla alergickou reakci.

iceT

Když barvím kamarádce vlasy na černo a podaří se mi zabarvit kůži,tak docela pomáhá potírat místo tamponkem namočeným v lihu.

chucky

Je pravda, že se barva velmi špatně nanáší.Měla se dělat pěna, ale nějak mi to jen z dávkovače teklo s pár bublinkami. Skvrny jsem neměla.