Eliss98

Poradíte mi prosím nějakou školu se zaměřením tělocviku, matiky a prostě tý aktivity? :)

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte o nějaké škole, která by nebyla zas tak obyčejná a nudná. Hodně mě baví sport, matika zatím a vymýšlení či konání nějakých akcí. Nemůžu se zkrátka rozhodnout. Moc byste mi pomohli. :)

Odpovědi
anonym

No – prozatím dodělej ZŠ, poté gympl – a pak jdi na pedagogickou fakultu, hledej kombinaci oborů matematika-tělocvik.

anonym

Fakulta tělesné výchovy a sportu v současné době zajišťuje v bakalářských studijních programech studijní obory Tělesná výchova a sport se zaměřením na vzdělávání (dvouoborové), Tělesná výchova a sport (s možností si volit směry studia), Vojenská tělovýchova, Tělesná výchova a sport osob se specifickými potřebami, Management tělesné výchovy a sportu, Fyzioterapie a Ortotikprotetik. V navazujících magisterských programech UK FTVS zajišťuje studijní obory Učitelství pro střední školy – tělesná výchova (v kombinaci s druhým aprobačním předmětem), Tělesná výchova a sport, Vojenská tělovýchova, Tělesná výchova a sport osob se specifickými potřebami, Management tělesné výchovy a sportu a Fyzioterapie.

Absolventi magisterských programů mohou pokračovat v doktorském studiu jednoho ze dvou doktorských studijních programů Kinantropologie a Biomechanika.

Celoživotní vzdělávání na UK FTVS doplňuje, prohlubuje, obnovuje nebo rozšiřuje vědomosti, dovednosti a kvalifikaci jednotlivých účastníků, probíhá mimo rámec studijních programů. Tento způsob vzdělávání je otevřený zájemcům různého věku, odborného zaměření a předchozího vzdělání a je široce dostupný.

anonym

Jakákoliv univerzita, fakulta tělovýchovy (tělesné kultury, tělovýchovy a sportu aj.), fakulty se jmenují různě a k tomu sportu si dáš volitelný předmět. Akorát si budeš muset vybrat jaký sport chceš studovat, jestli lední hokej, gymnastiku, atletiku a podobně. https://www.go­ogle.cz/search?q=t%C4%9B­lov%C3%BDchov­n%C3%A1+fakul­ta&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&client=fire­fox-a&gws_rd=cr&e­i=A8NqUpnMMI6ih­gfQy4GwCg