Avatar uživatele
Registrovaný

Poradíte mi prosím nějakou školu se zaměřením tělocviku, matiky a prostě tý aktivity? :)

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte o nějaké škole, která by nebyla zas tak obyčejná a nudná. Hodně mě baví sport, matika zatím a vymýšlení či konání nějakých akcí. Nemůžu se zkrátka rozhodnout. Moc byste mi pomohli. :)

Odpovědi:

Avatar uživatele

No - prozatím dodělej ZŠ, poté gympl - a pak jdi na pedagogickou fakultu, hledej kombinaci oborů matematika-tělocvik.


Avatar uživatele

Fakulta tělesné výchovy a sportu v současné době zajišťuje v bakalářských studijních programech studijní obory Tělesná výchova a sport se zaměřením na vzdělávání (dvouoborové), Tělesná výchova a sport (s možností si volit směry studia), Vojenská tělovýchova, Tělesná výchova a sport osob se specifickými potřebami, Management tělesné výchovy a sportu, Fyzioterapie a Ortotikprotetik. V navazujících magisterských programech UK FTVS zajišťuje studijní obory Učitelství pro střední školy – tělesná výchova (v kombinaci s druhým aprobačním předmětem), Tělesná výchova a sport, Vojenská tělovýchova, Tělesná výchova a sport osob se specifickými potřebami, Management tělesné výchovy a sportu a Fyzioterapie.

Absolventi magisterských programů mohou pokračovat v doktorském studiu jednoho ze dvou doktorských studijních programů Kinantropologie a Biomechanika.

Celoživotní vzdělávání na UK FTVS doplňuje, prohlubuje, obnovuje nebo rozšiřuje vědomosti, dovednosti a kvalifikaci jednotlivých účastníků, probíhá mimo rámec studijních programů. Tento způsob vzdělávání je otevřený zájemcům různého věku, odborného zaměření a předchozího vzdělání a je široce dostupný.


Avatar uživatele

Jakákoliv univerzita, fakulta tělovýchovy (tělesné kultury, tělovýchovy a sportu aj.), fakulty se jmenují různě a k tomu sportu si dáš volitelný předmět. Akorát si budeš muset vybrat jaký sport chceš studovat, jestli lední hokej, gymnastiku, atletiku a podobně. https://www.google.cz/…

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2480
Zlatý Drap 1549
Zlatý quentos 1232
Zlatý mosoj 648
Zlatý ivzez 594
Zlatý gecco 584
Zlatý hanulka11 566
Zlatý led 539
Zlatý marci1 504
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.