Poradíte jaký notebook a za kolik?

chtěla bych si koupit notebook,ale je veliký výběr a já nevím který,chci ho jen na běžné užívání nepotřebuji nijak složitý,jen abych se dostala na net když nejsem doma,děkuji za radu

Nejlepší odpověď
alexandra

Buraku,nějak nenápadně zjistíme,kde Miroslav bydlí a zajedeme ho uškrtit.Nebo si počkáme,až dorazí na tom pincku na to NATO.
Jinak mi napište na mejl,kolik do toho chcte vrazit a já Vám pošlu tipy.

Další odpovědi
Miroslavst

Protože vím, že jsi žena, doporučoval bych tento:
http://sparta­nemnavzdy.blo­gerka.cz/obraz­ky/spartanemnav­zdy.blogerka.cz/blbos­ti/notebook-pro-zeny.jpg

lukino185

HP 550 za 11 000 KČ