dj.david1234

Jaký notebook si pořídit + – do 11 000,– kč 🙂 hry + práce?

Chtěl bych si pořídit nový notebook, nejlepé do 12 000,– kč tak abych si na něm zahrál například Mafia2, Arma2, GTA IV apod bez lagů (bez sekání)… Co sem koukal tak ty přímo herní se cenově točí kolem 20 000 a více kč. Třeba máte doma nějaký lepší notebook co tohle dokáže rozjet, poradíte prosím? 🙂
(nejvíce jsem se dostal k ASUS K53SV – xxxxxx
(xxxxxx – SX926V)
(xxxxxx – SX785V)
(xxxxxx – je jich o něco víc)

který je lepší? 🙂
Děkuji

Odpovědi
bolak

Tady sem ti jich pár vybral, mrkni na parametry, přečti recenze, jeden vyber >>> http://notebo­oky.heureka.cz/srov­nani-produktu--hp-630-a1e63ea_-_hp-635-a1e47ea_-_asus-k73e-ty255v_-_hp-probook-4535s-lg852ea_-_acer-travelmate-5744z-p624g50mikk-lx-v5n0c-018_-_asus-k53e-sx1275_-_lenovo-g570-59-324341_-_sony-vaio-yb3v1e-p_-_sony-vaio-yb3v1e-s_-_lenovo-ideapad-s205-59-316555_-_asus-eee-x101-red008s/?from­clipboard

Pak už stačí jen přemluvit někoho aby tě zasponzoroval. Já když byl ve tvým věku (absolutně nemám tucha kolik ti je), dělal jsem to tak že jsem prišel za mámou a povídám jí „mami, kup mi notbuka, dělej“ a ona na to „já ti na něj přispěju, ano? ale jenom polovinu, druhou polovinu si musíš vydělat sám, třeba na brigádě“ tak sme si plácli a bylo. Druhej den sem navštívil otce a říkám mu „hele, přispěješ mi polovinu na notbuka, když si druhou polovinu vydělám?“ taky souhlasil. O vejkendu jsem se ještě stavil u obou babiček a měl jsem v kapse 4 poloviny.....

Já zbožňoval tyhhlety kompromisy, hlavně nebejt línej.

Lucijej

Teda bolaku :D já to takhle kdysi taky u rodičů zkusila – mamky jsem vydynala půlkdu, z táty polovinu a byla z toho děsná mela, jelikož si to naši mezi sebou řekli :D