tomas405

Jaký notebook?

Zdravím, sháním nějaký notebook do 10.000, poradíte mi, jaký vybrat?
Hlavním kritériem je 15,6 < úhlopříčka a samozřejmě win 7 nebo 8.
Počítač využívám pro běžnou práci a práci v grafických programech, proto bych potřeboval nějaký ntb co se ze všech levných nejvíce hodí na grafiku. (vím že za tyhle peníze nic moc neseženu, ale bohužel nemám moc peněz na nějaký komfort). Předem mockrát díky za tipy!

Odpovědi
leporela22

No s grafickýma programy tak proč si nekoupíš radší stolní počítač než notebook.
Můžete tam kdy kolik přidat např. RAM a je levnější než notebook.A vyplatí se ti to budeš mít větší obrazovku a lepší práce.

cochee

Já nevím – sedmnáctipalec (napsal jsi úhlopříčka větší než 15,6, tudíž 17 a větší) s Windowsem za 10000– Kč většinou obsahuje nějaký Celeron nebo maximálně Pentium a sdílenou grafiku. Ta grafika by snad i na 2D graf. program mohla stačit, ale nevím, jak moc pomalý by na tom CPU byl PS – to by chtělo si to „osahat.“

anonym

podivej se na extranotebook­.cz,tam najdes recenze noteboku za 10 000.