Dakstor

Poradíte, jak postupovat v případě, když si na mě zasedla učitelka?

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak postupovat v případě když si na vás zasedla učitelka.V jednom předmětu mám průměr 4 a ta daná učitelka mi dala za 5.A tak moc prosím o rady jak todle řešit děkuji.

Původní dotaz
Poradíte jak na zasedlou učitelku?

Odpovědi
Drap

Zřejmě by to potřebovalo více se věnovat přípravě na daný předmět a začít hledat chybu nejprve sám u sebe.

anonym

zasedlo jsem nikdy nepotkal, jen zalehlou 🙂

Tw!st

Ono se to vždycky zdá že si na tebe učitelka zasedla. U nás na střední kdysi dával učitel třeba za průměr 4.7 4ku ale zase na druhou stranu za 3.8 dal 5ku. Nejde ani tolik o průměr, učitelka k tomu musí mít určitý důvod proč ti chce dát 5. Zkus se jí na to zeptat a zkus se nějak logicky obhajovat.

slevin

mel jsem stejny problém s tridni a cestinarkou zaroven.kdyz jsme psali slohovou praci,mel jsem automaticky za 5,i kdyby ho napsal wievegh.resil jsem to jednoduse,odevzal cisty papír,kde jsem doprostřed napsal 5 a podepsal ho.u maturity byla komise,takze jsem ji nedal šanci.kdyby tam sedela jen ona,asi bych neprosel.

lucinda .

Trochu mensi dilema. Zkusme se podivat na sutuaci ze strany zaka a ze strany vyucujiciho. A pak to nejak shrnout dohromady. Pokud bereme prumer ucitelku, ktera bere ucivo ve snaze, vysvetlim, pochopit uz musite sami. Ve smyslu, ja nejsem od toho, abych vam to davala po lopate. Tak chce videt od zaka projev snahy o predmet. Rozumny ucitel pochopi, ze zaka ten predmet neoslovil, ale aspon za tri to da. Aspon u nas to tak tvrdila tr. Uc. Jiz ta snaha se da povazovat k lepsimu prospechu. Dale pokud pocitas obycejny prumer, bez vahy. Tak tu muze byt velky rozdil. Pokud si na tebe zasedla, tak se ptame proc? Ucitel si nezasedne bezduvodne. I kdyz se muzes vymlouvat. Nedelal jsi bordel v hodinach? Nejak jsi ji neprovokoval nebo u nekoho jineho? Vim osobne, ze ucitele radi hovori o zacich v kabinetu. Zjus nad timto trochu zapremyslet. Nerikam, ze vinny jsi ty nebo naopak ona. Jen davam moznosti na tvoji otazku a mozny zpusob reseni. Jeste muze nastat otazka, je jen na tebe nebo i na jine.

ivzez

Známka na vysvědčení není jenom průměr
známek, dosažený průměr je jenom z kritérií.

Postup? Začít se konečně pořádně učit.

Případně – pokud se na to cítíš – lze do tří pracovních dnů
doručit řediteli školy písemnou žádost o přezkoumání hodnocení.
Ředitel potom stanoví termín pro komisionální přezkoušení.

Kepler

boreczech: tak to jsi o hodně přišel. Cow girls jsou daleko lepší, než misionářky.

zjentek

A co teprve reverse cow girls!

Kepler

Ku..va co to je? Na to jsem ještě nenarazil a čas mi ubývá!