Kelt

Poradí někdo, zda existují takové hodinky, které popíšu?

Náramkové hodinky nenosím 40 let. Nosím mobil, ale čas se hned nezobrazuje. Chtěl bych digitálníhodinky s velkými číslicemi, které by stále ukazovaly čas, bez toho, že bych něco mačkal. No a ty hodinky by měly být lehké, aby se daly nosit na šňůře na krku. Mám takový budík, který má velké číslice, ale je poněkud těžký. Nepotřebuji stolní hodiny, ale přenosné, pokud existují. Děkuji za tipy.

Odpovědi
elkon

Mít hodinky na krku je pěkná blbost, je to nejlepší způsob, jak je o něco rozbít. Navíc je to nepraktické i pro čtení. Ruka je ruka a digitálky na ruku jsou pěkné.
Nejlepší ty kovové: https://www.ho­dinky.cz/hodin­ky/panske-digitalni-hodinky-casio/?gclid=Cj0­KCQiAmL-ABhDFARIsAKyw­VacfsRs3TMjq1L8­4WH-zl4ufK5FJgQmkNrBs­XH7FiMHp4f8AqY­AI6d8aAl44EAL­w_wcB

zjentek

Co 370 gramů? Je to moc?

https://www.eshop­hodinek.cz/led-digitalni-nastenne-hodiny-4390/?pk_campa­ign=cz_pla_smar­ter&pk_kwd=be­havee&pk_source=go­ogle&pk_medium=cpc&pk_con­tent=AKV_produc­t&pk_cid=7321535916&gcli­d=Cj0KCQiAmL-ABhDFARIsAKyw­Vae44nx-wpfNVJD5LVTTY­4W9fkBX_Mb3L2zju­iVBWFkcnc1QQ9l­sIE0aAigYEALw_wcB

Ty na krku nepřehlídneš! (; (;

Prostě potřebuješ takovej budík>>> https://www.4ho­me.cz/digital­ni-budik-lavvu-duo-black-lar0021,-9,2-cm/?utm_source=dgt&a_a­id=5857d60fb0945&a_bid=c­088d803 …na krk to vymyslíš, anebo dáš do kapsy, no.
Siasi na ten mobil stáhni appku, ať máš hodiny na displeji furt, i když ten není aktivní… to jde.

MichaelOffic

Si kup digitální cibulky :DDD

Dochy

poznámka k „Nosím mobil, ale čas se hned nezobrazuje.“ – Mám Samsung s OLED displejem. Ten má na displeji hodiny od přírody furt. (díky OLED displeji nemusí napájet celé podsvětlení, ale ty konkrétní pixly svítí přímo, takže spotřeba není tak strašná)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.