zjentek

Poptávám se po firmě či po komkoliv, kdo je schopen mezi vzrostlými stromy vybudovat systém stromových lávek. Poradíte?

Požadavky k projektu:

  1. legální,
  2. atraktivní,
  3. dlouhodobý (použité materiály mají prodlouženou záruku),
  4. přístupný všem věkovým kategoriím, malým dětem v doprovodu zástupce,
  5. bezpečný, bez nutnosti použití dalších jištění při pohybu po systému v korunách stromů.

Odpovědi
dust8

Z tvých požadavků to vypadá jako by to mělo mít komerční účel. Mýlím se? Jen se ptám ;D.. Třeba bych se pak stavil si zalozit ve stromech, protože pořád ještě vypadám jako dítě, ale zdání klame. Na Prajzské bych něco takového beztak zahlédl nebo by jsi měl třeba už i web a inzerci. No i když nemám to zrovna blízko, takže to ber s „rezervou“ ;).. W8 ono to je s doprovodem rodiče, takže z toho nic nebude. A teď už konečně více k otázce. Myslím, že bych se zkusil optat na místech kde takové podobné věci třeba mají. Zabavné parky atp a zjistit kdo jim to realizoval atd. Když se budeš pídit sem a tam, tak snad brzo kápneš na nějakou realizaci. GL! ;)