lilibou

Popis pracoviště- prosim o radu

mám u závěrečné práce popsat pracoviště, kde jsem měla praxi. Vím že by tam mělo být co jsem se naučila, s jakymi lidmi jsem se setkala, co bylo naplní mé práce.. bohužel však nevim jak zacit. stačí jen trosku nakopnout pak už vím:) děkuji moc:)

Nejlepší odpověď
iceT

Zkuste zacit prvnim dnem,vase celkove dojmy,co se vam libilo,pristup k vasi osobe…

Další odpovědi
kapka

Přesný název, adresa, email., tel. kontakt, webové stránky,
pracovní doba od – do,
kapacita pracoviště /pokud je možno určit/,
způsob financování,
personální obsazení a náplň práce jednotlivých pracovníků,
umístění pracoviště /jaká je dostupnost, jak daleko je např. zastávka MHD, je v centru nebo na okraji města, jak daleko od centra, pokud to má nějakou souvislost s pracovištěm, můžete popsat okolí, škoda, že nevím, o co jde, např. u domova seniorů by bylo dobré ho popsat, prostě všímat si všeho, co by mohlo být důležité pro klienty pracoviště/
popis pracoviště /bezbariérovost, jakým dojmem působí, je moderní, zastaralé, můžete podrobně popsat jak to zde vypadá. Jakým způsobem se klienti dostanou dovnitř domu, musí zvonit a čekat, jsou zde dveře na fotobuňku apod./
poskytované služby
popis vlastní činnosti /konkrétně, co jste zde vše dělala a jak se Vám to dařilo nebo nedařilo, co jste se naučila a co uplatnila z teorie/,
jaký to mělo přínos pro studium,
jak se k Vám zde chovali, vstřícně nebo méně vstřícně
případně ještě sebereflexe, ale nevím, co po Vás přesně ve škole chtějí
kdyžtak mi ještě napište, kdybyste něco potřebovala.