Avatar uživatele
lilibou

Popis pracoviště- prosim o radu

mám u závěrečné práce popsat pracoviště, kde jsem měla praxi. Vím že by tam mělo být co jsem se naučila, s jakymi lidmi jsem se setkala, co bylo naplní mé práce.. bohužel však nevim jak zacit. stačí jen trosku nakopnout pak už vím:) děkuji moc:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? panenka před 4949 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Zkuste zacit prvnim dnem,vase celkove dojmy,co se vam libilo,pristup k vasi osobe…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Přesný název, adresa, email., tel. kontakt, webové stránky,
pracovní doba od – do,
kapacita pracoviště /pokud je možno určit/,
způsob financování,
personální obsazení a náplň práce jednotlivých pracovníků,
umístění pracoviště /jaká je dostupnost, jak daleko je např. zastávka MHD, je v centru nebo na okraji města, jak daleko od centra, pokud to má nějakou souvislost s pracovištěm, můžete popsat okolí, škoda, že nevím, o co jde, např. u domova seniorů by bylo dobré ho popsat, prostě všímat si všeho, co by mohlo být důležité pro klienty pracoviště/
popis pracoviště /bezbariérovost, jakým dojmem působí, je moderní, zastaralé, můžete podrobně popsat jak to zde vypadá. Jakým způsobem se klienti dostanou dovnitř domu, musí zvonit a čekat, jsou zde dveře na fotobuňku apod./
poskytované služby
popis vlastní činnosti /konkrétně, co jste zde vše dělala a jak se Vám to dařilo nebo nedařilo, co jste se naučila a co uplatnila z teorie/,
jaký to mělo přínos pro studium,
jak se k Vám zde chovali, vstřícně nebo méně vstřícně
případně ještě sebereflexe, ale nevím, co po Vás přesně ve škole chtějí
kdyžtak mi ještě napište, kdybyste něco potřebovala.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek