Pomůže mi někdo prosím se stylizací toho dopisu prodejci ? Jak vysvětlit prodejci, aby opravu provedl u mě v bydlišti ?

Posílat to na reklamaci se mi nechce (měsíc budu bez PC, muset se s PC tahat přes město na poštu, čekat než mi reklamaci – poštovné proplatí)

Pokračování otázky z adresy

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-to-na-reklamaci-je-to-na-vraceni-penez-co-mam-prodejci-napsat-do-mailu

Nejlepší odpověď
arygnoc

reklamační řád neukládá prodejci provést opravu ihned a už vůbec ne u vás doma.

leda by jste si to zaplatil.

Další odpovědi
tom004

Ten dopis se mi zdá zbytečný.Neumím si dost dobře představit,jak prodejce potažmo servis,který bude reklamaci vyřizovat,stěhuje dílnu se všemi potřebbnými přístroji,náh­radními díly,a dalším potřebným vybavením,k Tobě domů.A nebo mu napiš,že všechny nutné náklady hradíš,ale potom se obávám,že nové PC,vyjde podstatně levněji.

jmhad

reklamovat lze pouze osobně u prodejce.Ten ale zpravidla opravy neprovádí a zasílá vadné zboží výrobci či autorizovanému servisu.Tohle je prostě riziko nakupování.Ale mohu si do požadavků dát náklady na cestu,které mi musí proplatit,pokud je ale reklamace uznána.