Mapel

Pomohli vám odpovědi na vaše otázky?

Nejlepší odpověď
štamgast

Někdy ano, někdy ne. Tahle otázka by se více hodila do anket, bylo by to zajímavé na procenta.

Další odpovědi
hanny 2

Většinou ano,vždycky říkám manželovi,že tady se všechno,co chci vědět, dozvím!

anonym

Pokud se mi jedna o zkusenosti, v prvni rade myslim na tento web :) Nekolikrat pomohl to ano, ale nekolikrat to bylo uplne zbytecne, takze tak padesat na padesat…

fesoj

Zde jsou dvě skupiny lidí.

  1. Ti, kteří poradí dobře
  2. Ti, kteří odpovídají nesmysly, hlavně že mají „bodík“

Pak záleží na tom, jestli na tvou otázku odpoví více lidí ze skupiy 1. nebo ze skupiny 2.

IK

Dobře položené otázky tady mi vyjedou i v Googlu. Jsou tu dobré odkazy, které Gugle nenajde jinak než že je najde chytrý člověk pomocí své znalosti.