T_u_k_y

Pomohl vám amino-kyselinový komplex na poruchu pozornosti AD, ADHD?

Jsou studie zaměřené na vliv především fenylalaninu, tyrosinu a tryptofanu.
Že prý stimulují i regenerují mozek v určitém směru a tlumí AD/ADHD – poruchy pozornosti.
Je prý nejlepší brát komplex aminokyselin aneb samostatně mají malý efekt a osobně mám hodně pozitivní zkušenosti v praxi.
Máte s tím někdo taky zkušenosti???

Nejlepší odpověď
annas

Nemám to vyzkoušené

Netrpím poruchou pozornosti ani hyperaktivitou, tudíž žádné z těchto přípravků neznám, nemám tedy ani vyzkoušené.

Další odpovědi
Emefej

Nemám to vyzkoušené

Netrpím ADHD.

Smackdown

Nemám to vyzkoušené

Tady zjistíš lepší info :) www.aminomax.cz

Drap

Nemám to vyzkoušené

,,

Klaproth

Nemám to vyzkoušené

Lamalam

Nemám to vyzkoušené