amanda

Pomoct hrozně mě bolí zub Co mám dělat ?

Nejlepší odpověď
krum

Jít k zubaři, takhle na dálku ti jinak pomoci nemohu :D.

Další odpovědi
briketka10

jet na pohotovost ..

quentos

mě takhle jednou taky bolel a pomohl na to odvar z hřebíčku, s tím, že jsem ještě taky několikrát přiložil i čerstvý hřebíček k onomu bolavému zubu a nějaký čas ho tam držel (hřebíček tím uvolnil silice, které působily jako analgetikum).
Ovšem pokud je příčinou bolesti hluboký zubní kaz, tak na to ani žádnej hřebíček nepomůže; to už jedině zubař.

led

Odstrániť „závadu“ je jednoduché, dokáže to každý…(povrázok, kľučka,au… a zub je vonku)
Treba však v prvom rade odstrániť príčinu (vo vašom prípade ak bolí zub, upozorňuje, že nie je v poriadku) a to môže len profesionálny zu­bár.

anonym

Nejlepší je jít k zubaři, ale než se tam dostaneš, tak, alespoň u mne to fungovalo, rozkousat na bolavém zubu acylpirin nebo česnek.Bolest sice nepřejde, ale je taková tupá, už se nechá vydržet.

www

Toto nejsou stránky lékařů, řiď se proto selským rozumem a zajdi třeba na pohotovost pokud tě zub bolí natolik, že nevíš co dál a nevydrží to do rána.

pusinka50

Zkousnout mezi zuby hřebíček nebo stroužek česneku. Ale na kaz ani na zánět to nefunguje…jdi zítra k zubaři, nenech to přes víkend