mrNikelou

Jak bude posouzena škoda na majetku?

udělali jsem s přáteli v nemilem stavu kravinu…vzali sjem v jedné budově 3 hasičáky ve třech lidech…každý měl jeden…když ostatní nechytnou tak budu platit jenom jeden ten svůj a nebo všechny??
vše je na kamerovém systému nahráno
Doplňuji:
to setapouch: nene ta budova byla volně otevřená ;)

Nejlepší odpověď
setapouch

všechny tři hasičáky

Můžeš platit všechny, poškození se mohou domáhat náhrady u jednoho libovolného nebo u všech pachatelů. A platit, to je to nejmenší. Krádež/vloupání, poškozování obecně prospěšného zařízení a co já vím, co ještě. Doufej v podmínku.

Další odpovědi
JájsemRaibek

všechny tři hasičáky

Doplňuji:
Volně otevřená? A ty hasičáky křičeli vemte si nás že? :D
Takže poškozování veřejně prospěšného zařízení a krádež. No to už něco dá.

arygnoc

všechny tři hasičáky

i v nemilom stave nekradnem, neznásiľňujem, nevraždím, nelúpim…
na vine nie je stav, ale výchova.

nafackajte mamku, tatka, a potom sa nechajte nafackať od nich – opakujte 3× denne dovtedy, kým nepôjdete (raz) do lochu za niečo horšie napáchané v akomkoľvek stave (tipujem tak vraždu automobilom v „nemilom“ stave).

;-Q

Drap

všechny tři hasičáky

A ještě bych ti přidal cca 5 let.