martin14

Pomoc s HDMI?

Jde udělat když si rodiče pustí přes HDMI film abych mohl na stejném PC hrát i hru a nerušil bych jim film? jestli jo tak jak?

Nejlepší odpověď
MacChill

Teoreticky by to možná šlo přes nastavení monitorů, jenže by to musel být moc silný počítač, který by utáhl hru i film ve vysokém rozlišení. Druhý problém je v tom že hra se většinou otevře přes celou obrazovku a ne jen v okně. Takže je to podle mě nemožné.

Další odpovědi
štamgast

Asi to nepůjde, leda že by rodičům nevadila obrazovka půl na půl-použít při fullscreenu ve hře alt+enter a rozdělit obrazovku-půl film a půl hra.