Autista

Zakázali byste Piráty?

,,Fašistická politika oslavující národní hrdost a funkčnost těla a duše je ZAKÁZÁNA! Přitom strany, které nemají v úmyslu nic jiného než rozložit náš svět nebo rozkrást naši vlast si tu poskakujou a mění si zákony jako by se nechumelilo! Nejhezčí stranou pro příklad těhle dmntů jsou PIRÁTI. TOHLE JE DEMOKRACIE? NEBO JE FAŠISMUS ZAKÁZANEJ, ABYCHOM SI NEUVĚDOMILI, ŽE ve ,,demokratické,, společnosti ve které žijeme je to horší než v ,,nejhorším,, prezentovaném režimu? OTÁZKA ZNÍ: ZAKÁZALI BYSTE PIRÁTY? NEBO BYSTE JIM DOVOLILI PÁCHAT DALŠÍ ZLO?

Inspirace:https://cnn.i­prima.cz/vavra-z-lidi-se-kvuli-vyjadreni-nazoru-stanou-teroristi-legislativa-je-absurdni-23643?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu#dop_ab_va­riant=0&dop_sou­rce_zone_name=hpfe­ed.sznhp.contex­t&dop_req_id=8PqP9sVXpDe-202104220606&­dop_id=11374675 (Vávrův komentář můžete ignorovat, není nijak důležitý pro tuto otázku, spíš mi příjde absurdní, že když někomu řeknu, že je bzn, tak jsem zločinec, nebo mu budu vyvracet, že není bipolární útočná helikoptéra, tak dopadnu taky tak?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Jiné

Nezadlužovat se jak šílení, a neposlouchat tupě EU.

Další odpovědi
paul1

Komunisty

Pepa25

Jiné

Vy chcete zakázat Piráty, aby mohli oni nemohli něco zakázat? Jste tedy také takový Pirát, navíc preventivní …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.