Ambrosios

Pokud žák dostane na konci šk. roku nedostatečnou, tak je u reparátu zkoušen z celého šk.r. nebo jen z druhého pololetí?

Pokud dostane na konci roku neklasifikaci, tak vím že je zkoušen z obou pololetí. Ale jak je tomu s pětkou? Je zkoušen jen ze 2. pololetí?

A co třeba kdyby měl nedostatečnou v 1. i 2. pololetí ze stejného předmětu, to by pak byl zkoušen z obou pololetí?
_____________­____________________

Ale notáák.

Nejlepší odpověď
annas

Je to takto:

  1. Pokud jste v 1. pololetí ze stejného předmětu j prospěl,. ve 2. nikoliv,. zkouška z učiva 2. pololetí.

Jenže učivo navazuje, tudíž je možné požadovat i znalosti z 1. pol. Záleží také na tom,. zda bude předmět v dalším ročníku pokrarčovat.

  1. Máte-li v 1. pololetí nedostatečnou, ve 2. pololetí rovněž,. – zkouška z učivo za celý školní rok.

Samozřejmě platí pro stejný předmět.

--
Více zdroj

" Koná-li žák opravnou nebo náhradní zkoušku, koná pouze tu část zkoušky, v níž neuspěl nebo ji nekonal."

http://www.sszts­.cz/page/oprav­ne_zkousky.php

Pokud jste neuspěl jen v 2. pololetí, takže platí to, co jsem napsala.

Elkon uvedl nesprávnou informaci.

Další odpovědi
elkon

Učivo za aktuální školní rok

Kelt

Když automobilka vyrábí auta, které mají levou stranu funkční a pravou nefunkční, musí se všechno předělat od základů, proto i ten, kdo dostal pětku , musí dokázat, že učivo zná a musí být zkoušen s celého učiva.

nyjono

Záleží ve kterém ročníku.
Teoreticky lze žádat vědomosti i z přechozího ročníku.

Ambrosios

Nebojte, lajčíky dám, ale až zítra – pro dnešek už mám želbohu vyčerpáno…