zjentek

Pokud vědci zatím nedokáží určit bezpečnou hladinu protilátek kovidu, proč se tedy lidstvo očkuje?

Jaký to má tedy jiný význam?>>>https­://www.novinky­.cz/domaci/cla­nek/ministerstvo-nehodla-respektovat-rozhodnuti-soudu-ohledne-uznavani-protilatek-40366932#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=FPAudUc4Qew-202107221349&­dop_id=40366932&sou­rce=hp&seq_no=1&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Mimochodem, jsem jedním z diskriminovaných. Děkuji.

Nejlepší odpověď
xiperio

Očkuje se tzv.„mrtvím virem“ laicky řečeno. A na to pak reaguje náš organismus, že si vytvoří protilátky. Je to lepší než čekat až se nakazím a onemocním.. Taky si sice pak vytvořím protilátky. Ale mohu mít těžký průběh nebo nedej Bože zemřít. A navíc v mém těle může vir mutovat.

Další odpovědi
Smack

Protože bude 3ti očkování.

Pepa25

Protože přímá jednoznačná vazba není – jako je určité množství lidí, které mají protilátky i bez zjevnéhop prodělání nemoci i bez očkování, tak jsou bohužel i lidé, kteří i přes očkování protilátky nemají. Obě skupiny jsou ale poměrmě malé.
Mimochodem – jakou máte hodnotu protilátek?

Ametyst

Protože byznys je byznys. Ten farmaceutický je z největších.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Xiperio: mrtvým virem se právě neočkuje. Paní doktorka o tom mluví zde:
 https://www.y­outube.com/wat­ch?v=dzMS19WAX­N4