Pokud ukončím studium týden po zápisu, strhne mi škola celý semestr, nebo jen týden? Děkuji

Nemyslím tím školné, ale jelikož je nárok na Bc. studium 3+1 let, strhne mi škola v totmo případě celý semestr, tudíž se to započítá do 1. roku, i když tam nebudu studovat??

Odpovědi
Spiritus

Jen ten týden.Mají to rozdělené na dny,které se postupně odčítají.